KONST / Oljemålningar / Tommy g sundman 12071042
nr 1207 1042
Tommy G Sundman
(f. 1952), Sverige
Tommy G Sundman, "Chateau yquem 1973 och 1977", 2010. Signerad. Olja på duk, 31x41 cm
Tommy G Sundman, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
3.000 kr - 4.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:44:57
3.000 kr
3.400 kr
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes